ارز
پرینت

دفتر نمایندگی شرکت پارسیان همراه ایرانیان در استان آذربایجان غربی شهر تبریز افتتاح گردید.

لازم به ذکر است مدیریت شرکت نماینده تبریز پارسیان همراه ایرانیان ضمن امضاء تفاهمنامه همکاری مستقیم خود را اغاز نمودند.

ادامه مطلب...

پرینت

دفتر نمایندگی شرکت پارسیان همراه ایرانیان در استان گیلان شهر رشت افتتاح گردید.

لازم به ذکر است مدیریت شرکت پرستوی ابی خزر و پارسیان همراه ایرانیان ضمن امضاء تفاهمنامه همکاری مستقیم خود را اغاز نمودند.

ادامه مطلب...

پرینت

شرکت پارسیان همراه ایرانیان لیست قیمت های خود را منتشر کرد تا مراجعین به راحتی بتوانند خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنند.

ادامه مطلب...

پرینت

دفتر مرکزی و نمایندگی پارسیان همراه ایرانیان در اروپا کشور آلمان شهر هامبورگ افتتاح گردید.

از این پس کلیه هموطنان عزیز در اروپا می توانند با مراجعه حضوری و یا تلفنی عملیات رزرواسیون برای اجاره خودرو در ایران را اقدام کنند.

ادامه مطلب...

پرینت

در قسمت پشت ماشین با كمك سنسور، موقعیت ترافیكی را كنترل و با اخطار مثلث روی آینه بیرونی و لرزش خفیف فرمان، راننده را از نزدیك شدن ماشین از عقب آگاه می سازد.

پس از تنظیم سرعت دلخواه، سرعت ماشین را با خودروی جلویی هماهنگ می كند.

ادامه مطلب...

صفحه1 از2

My Cart

محصولی در سبد شما نمیباشد
جمع : 0 ﷼

Users Online

ما 557 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

mohavi-1

Kia Mohave

7000000 ﷼

Advertising

Information Now (Pasargad)

Account Number: 232-8000-1079367-1 Bank: Pasargad Branch: Baqir Khan Card Number: 502229101823106 Name: Reza PourHashemi Rafi

Information Now (Mellat)

Account Number: 1565273500 Bank: Mellat Branch: Bargh Aleston Card Number: 6104337839440375 Name: Reza PourHashemi Rafi

Rent a car

اگر برای مدتی مهمان ویژه ای دارید که برایتان مهم است با اجاره خودرو تشریفاتی و اجاره خودرو بدون راننده و یا اجاره خودرو با راننده، اجاره خودرو ساعتی، اجاره ماشین روزانه و اجاره خودرو ماهیانه می توانید به صورت آبرو مندانه برای جابجایی آنها داشته باشید. شما می توانید از خدمات اجاره خودرو با راننده و یا اجاره خودرو بدون راننده استفاده کنید. به یاد داشته باشید اگر زمان خاصی یا ماشین خاصی نظر شماست از چند روز قبل برای رزرو اجاره خودرو اقدام نمایید.

همسر یا خوانواده خود را با اجاره خودروی جدید غافلگیر کنید. اینکه به کجا سفر می کنید و با چه هدفی به راه می افتید تعداد مکانهایی که در لیست سفر خود دارید و یا می خواهید انتخابهایتان انعطاف راحت تر و بیشتری داشته باشید. فرقی نمی کند هدف ما این است که با اجاره خودروی مطمئن از رانندگی خود لذت ببرید و ایمن باشید. به همین خاطر ما تعداد زیادی خودرو با انواع سلیقه ها تهیه کرده ایم از کرایه خودرو ارزان قیمت گرفته تا کرایه خودرو های گران قیمت مدرن و لوکس و کلاسیک و تشریفاتی.

اجاره خودرو خارجی تا اجاره خودرو پرشیا و پراید. شرکت پارسیان همراه ایرانیان به شما مشاوره می دهد تا خود بتوانید انتخاب کنید که چگونه در حالی که پول بیشتری در جیب خود دارید مسافرت کنید.

<< Read More

How & Purchase Process

 

Latest News

Contact US

Address: Housing Unit 15, 4th Floor (Parnian building), NO 19, South Asadi St, After The 1St Sadeghiee Traffic Circle, Tehran

Hamrah: (98+) 919 95 000 58

Tel: (98+) 21 44 210 683

Telfax: (98+) 21 44 210 691

Email: [email protected]

Cherokee Inc.